Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 39.7, € 42.85

Навчальний центр «Данко»

Курси HR

Курси HR від Данко

Слухачам курсів HR онлайн безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

 • icons

  Старт курсу Без дати

 • icons

  Тривалість 30 годин

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:
4 500 ₴

Кому корисний курс?

Практикуючим фахівцям, які мають прогалини у знаннях

Керівникам, кадровикам, підприємцям

Рекрутерам, помічникам директора з персоналу

Опис курсу

Успішна діяльність підприємств значною мірою залежить від роботи її співробітників. Менеджер з персоналу (рекрутер) є ключовою посадою організації роботи працівників підприємства. Він відповідає за основні напрямки роботи з персоналом - підбір, адаптація, мотивація, оцінка персоналу, розвиток корпоративної культури. Сміливо можна сказати, що від роботи HR менеджер залежить ефективність роботи всіх співробітників компанії.

Тому професія менеджера з персоналу (рекрутера) стає дедалі актуальнішою ринку праці.
Курси управління персоналом призначені для всіх бажаючих, хто хоче опанувати цю професію, ефективно управляти людьми, знаходити і відбирати найкращих фахівців для роботи, організовувати співробітників з метою покращення роботи компанії, і при цьому отримувати задоволення від роботи.

Що вивчають курси HR:

Курси HR менеджера (менеджера по персоналу/рекрутера) призначені як для початківців - тих, хто хоче опанувати професійні знання та вміння менеджера з персоналу з самого початку, так і для тих, хто має певні знання та досвід, але вимагає більш системного обсягу знань та умінь.

Курси з управління персоналом навчать Вас:

 • Аналізувати кількісний та якісний склад персоналу вашої організації
 • Здійснювати відбір персоналу за розробленим професійним профілем потрібних фахівців
 • Використовувати нестандартні методи пошуку та відбору співробітників
 • Відбирати резюме найкращих кандидатів на співбесіду
 • Використовувати різні сучасні техніки для інтерв'ю з кандидатами на вакансії
 • Розвивати корпоративну культуру з урахуванням специфіки роботи організації
 • Організовувати різні заходи щодо розвитку персоналу (адаптації, мотивації тощо)
 • Запобігати конфліктам між співробітниками та вирішувати складні ситуації, які можуть виникнути в роботі
 • Ефективно планувати свій робочий час
 • Організувати роботу за основними напрямками HR – менеджменту, застосовуючи новітні методики роботи та управління

Який результат після курсів менеджерів з персоналу:

Ви отримаєте нові знання та інструменти для роботи з персоналом: методики пошуку та підбору співробітників, адаптація та розвиток працівників, проведення оцінки персоналу та формування корпоративної культури. Усі методики та поради враховують економічні та психологічні особливості воєнного часу.

Після навчання HR ви станете справжнім професіоналом з управління персоналом та зможете впевнено працювати у різних організаціях та компаніях на таких посадах як менеджер з персоналу, рекрутер, спеціаліст з підбору чи розвитку персоналу.

Очні курси HR у Києві

Курси менеджера з персоналу в Києві проходять в одній із 3 філій, які знаходяться в безпосередній близькості від метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп'ютерним обладнанням із встановленим оновленим програмним забезпеченням. До того ж кожен слухач у групах отримує авторські методичні посібники відповідно до матеріалу, що вивчається.

Щоб навчання менеджера з персоналу ефективнішим, ми формуємо невеликі групи (у середньому 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них одразу поєднуються теоретичний матеріал із практичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат про проходження курсів менеджерів з персоналу (при необхідності відправляється Новою Поштою).

Курси менеджера з персоналу онлайн

Курси HR онлайн проводять у таких програмах як Skype, Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, TeamViewer.

Слухачі працюють разом з викладачем, спілкуються у чаті або за допомогою мікрофона, виконують різноманітні завдання. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші дистанційні курси для hr-початківців не вимагають якихось специфічних навичок при роботі з програмним забезпеченням. Все максимально доступне та легко. Однак для ефективного процесу дистанційного навчання у нашому навчальному центрі, звичайно, необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам курсів HR онлайн безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль