Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 37.6, € 40.5

Навчальний центр «Данко»

Розпочався
Ще є місця

Курси кошторисної справи + АВК 5

Курси кошторисної справи + АВК 5

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

 • icons

  Старт курсу 08 серпня 2023 р.

 • icons

  Тривалість 30 годин

 • icons

  Форма навчання Онлайн,Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:
3 600 ₴

Кому корисний курс?

Студентам (випускникам) профільних навчальних закладів

Практикуючим кошторисникам (інженерам), у яких є прогалини в знаннях

Економістам, бухгалтерам, керівникам

Опис курсу

Кошторисна справа - це вміння складати та перевіряти кошторисну документацію на цілий комплекс робіт, таких як будівельні, ремонтні, монтажні роботи по реконструкції будинків, монтажні роботи та пусконалагоджувальні роботи устаткування, у відповідності до нормативно-законодавчої бази України.

Що вивчають курси кошторисника

Курси кошторисної справи (в т.ч. курси АВК) включають вивчення та отримання навичок в частині складання кошторисної документації, а також умінню визначити загальновиробничі витрати, прибуток, адміністративні витрати, скласти розрахунки на окремі види робіт, працювати з виконавчою документацією, ознайомившись з форматом ІБД, перевіряти документацію, ознайомившись з нюансами по складанню комерціного кошторису.

Який результат після курсів по кошторисній справі

Після навчання на кошторисника наші випускники будуть мати достатній багаж знань та навичок, які необхідні для складання кошторисної документації в проектній, підрядній організаціях, а також службі замовника.

Очні курси кошторисної справи та АВК

Заняття на курсах кошторисної справи та АВК проходять в одному з 3-х філій, які знаходяться в безпосередній близькості до метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп'ютерним обладнання з встановленим оновленим програмним забезпеченням. До того ж кожен слухач в групах отримує авторські методичні посібники у відповідності до матеріалу.

Щоб зробити навчання на курсах кошторисника більш ефективним, ми формуємо невеликі групи (в середньому 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу об'єднуються теоретичний матеріал з практичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат про проходження курсів кошторисної справи та АВК 5 (при необхідності відправляється Новою Поштою).

Курси кошторисників онлайн

Курси кошторисника онлайн проводяться в таких програмах як Skype, Zoom, Teams, Google Meets, TeamViewer в залежності від форми навчання.

Слухачі працюють разом з викладачем, спілкуються в чаті або за допомогою мікрофону, виконують різноманітні завдання. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі з звичайними очними, так як ми формуємо невеликі групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші онлайн курси кошторисників не вимагають якихось специфічних навичок при роботі з програмним забезпечення. Все максимально доступно та легко. Але для ефективного процесу дистанційного навчання кошторисної справи та АВК 5, звісно, потрібно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль