Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 37.6, € 40.5

Навчальний центр «Данко»

Розпочався
Ще є місця

Курси Ландшафтного дизайну

Ландшафтний дизайн від Danco

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

 • icons

  Старт курсу 22 вересня 2023 р.

 • icons

  Тривалість 2 місяці

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:
2 500 ₴

Кому корисний курс?

студентів навчальних закладів

слухачів, які не мають системних знань з цього напрямку

садівників-любителів

Опис курсу

Любите рослини і мрієте перетворити свій сад або суспільний простір, але не знаєте, з чого почати? Бракує знань про стилістику можливих об'єктів благоустрою та озеленення? Є ідеї, але немає необхідних навичок передати свою концепцію простору на папері? Можливо, Ви вже пробували створювати зелений простір на своїй дачній ділянці, але немає цілісності і системності цих перетворень?

Зверніть увагу, що професія ландшафтного дизайнера є однією з найбільш затребуваних як у великих мегаполісах, так і невеликих населених пунктах. Про це свідчить рівень заробітної плати і зростання кількості замовлень на здійснення дизайн-проектів.

Що вивчає курс ландшафтного дизайну

У цьому курсі слухачам буде представлена ​​вся інформація про те, як правильно і стильно сформувати цілісну ідею приватного саду або громадського простору, а для цього ми вивчимо:

 • які існують основні стилі створення садів або парків;
 • як правильно підібрати всі основні компоненти саду до архітектури житлового будинку;
 • які бувають види мощення, вартість і технологія їх укладання;
 • які існують типи малих архітектурних форм, і як правильно розставити їх по існуючій території;
 • які основні рослини використовуються в сучасному ландшафтному дизайні, особливості їх посадки і створення квіткових поєднань;
 • які існують освітлювальні прилади в саду і як правильно вибрати підходящі варіанти;
 • як створити першу ескізну пропозицію свого саду або саду замовника, використовуючи обґрунтовані прийоми ландшафтної архітектури;
 • які існують помилки створення дизайн-проекту ландшафту і як їх виправити.

Заняття в аудиторії передбачають подальше виконання блоків інтегрованих домашніх завдань, які будуть зібрані слухачем в єдиний альбом матеріалів під назвою «Ескізна пропозиція замовнику ландшафтних послуг».

Цей альбом буде створений слухачами на підставі отриманих умінь роботи в програмі Adobe Photoshop, яка є невід'ємним інструментом роботи дизайнера кожної сфери. Даний альбом буде початком створення професійного портфоліо робіт майбутніх ландшафтних дизайнерів, без якого неможливо працевлаштування в ландшафтної компанії.

Який результат курсів ландшафтного дизайну

Після нашого курсу з ландшафтного дизайну Ви зможете чітко відповісти на всі ці питання. Дізнаєтеся, як самостійно приступити до проектування і реалізації свого ландшафтного проекту, і як прокласти шлях до кар'єри ландшафтного дизайнера, заробляти гроші, створюючи красу навколо себе.

Очне навчання ландшафтному дизайну у Києві

Курси ландшафтного дизайну проходять в одній із 3 філій, що знаходяться в місцях з гарною транспортною розв'язкою на правому та лівому березі Києва, в безпосередній близькості від метро.

Щоб зробити навчання ефективнішим, ми формуємо невеликі групи (у середньому 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них одразу поєднуються теоретичний матеріал із практичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу. Слухачі, які бажають отримати максимум уваги тренера, можуть пройти навчання індивідуально.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат про проходження курсів ландшафтного дизайну (при необхідності відправляється Новою Поштою).

Курси ландшафтного дизайну онлайн

Навчання лафндшафтного дизайну онлайн проводиться в таких програмах як Skype, Zoom, Google Meet, Teamviewer або Microsoft Teams залежно від обраної форми навчання (у групі або індивідуально).

Слухачі підключаються за посиланням, працюють разом з викладачем, спілкуючись у чаті або за допомогою мікрофона. На відміну від вебінарів, де заняття відбуваються переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі міні-групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші дистанційні курси ландшафтних дизайнерів не вимагають якихось специфічних навичок під час роботи з програмним забезпеченням. Все максимально доступно та легко. Однак для ефективного процесу віддаленого навчання, звичайно, необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль