Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 39.6, € 42.4

Навчальний центр «Данко»

курси Вихід компанії на міжнародний ринок

Вихід компанії на міжнародний ринок (Авторський курс Сергія Кацарського)

Кожен слухач буде мати чіткий перелік питань та шляхи для їх вирішення.

 • icons

  Старт курсу Визначається

 • icons

  Тривалість 18 годин

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:

Безкоштовно

Опис курсу

Виробників багато, а експортерів – ні. Й справа не в відсутності бажання підкорювати своєю продукцію інші країни, чи в відсутності жаги до прибутків. Не дивлячись на те що експорт це теж продажі, але є дуже велика відмінність від сбуту в середині держави. Зовсім інші умови, правила та підхід до справи. Експорт доволі затратна справа розтягнута у часі.

В кожного експортера на початку не все вдається з першого разу. Будь яка велика та впізнавана компанія починала з малого. Періодичне відвантаження компанією своєї продукції на міжнародні ринки – ще не свідчить про її розвиток та велике її майбутнє. В свою чергу, збільшення об’ємів експорту та регулярне відкриття нових ринків, є запорукою стабільного розвитку компанії. В неї є певна структура ЗЕД, яка робить свою справу та виконує поставлені завдання та цілі.

Але, перспектива прибутків від експорту стосується не усіх. Є багато питань, до яких необхідно підготуватись. В першу чергу це підбір та підготовка команди ЗЕД. Все залежить від неї.

Підготовлений для Вас Курс та мій досвід дозволить отримати відповіді на питання, «чому не вдалося», «що робимо не так» та «чи може це не шлях для моєї компанії». Тому, компанії які мають не тільки бажання а й відповідально проходять певні етапи щодо формування структури ЗЕД, як правило мають успіх.

Ми будемо обговорювати важливі напрямки в роботі структури підприємства з ЗЕД. Заплановані практичні роботи по певним питанням. Будемо робити конкретні аналізи перспективних ринків відповідно напрямку Вашого підприємства та певного продукта.

За період проходження Курсу буде надано можливість ознайомитись з певними інструментами, які дозволяють отримати багато корисної інформації. В першу чергу це реєстри митних операцій між будь якими державами, в незалежності від виду продукта. Кожен слухач самостійно та впевнено буде робити розширену аналітику ринків. Власноруч підготує перелік потенційних клієнтів по кожному перспективному ринку.

По закінченню Курсу у слухача буде сформований чіткий план дій. Буде розуміння, що раніше на підприємстві було зроблено не так, та що потрібно зробити, щоб було правильно та результативно. Кожен слухач буде мати чіткий перелік питань та шляхи для їх вирішення.

Програма курсу

 1. Відкриття нової структури зовнішньо економічної діяльності
 2. Знання іноземної мови та її значення від виду продукту та сфери діяльності
 3. Участь у міжнародних виставках
 4. Маркетингове дослідження потенційного ринку щодо можливості експорту
 5. Бази експортно-імпортних операцій
 6. Паспорт та стратегія ринку
 7. Як достукатися до ПК? Тонкощі діалогу з ПК
 8. Віддалені співробітники в іншій країні

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль