Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 37.6, € 40.5

Навчальний центр «Данко»

курси Digital маркетинг

Digital маркетинг від Danco

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

 • icons

  Старт курсу Визначається

 • icons

  Тривалість 1,5 місяці

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:

Безкоштовно

Кому корисний курс?

Маркетологам і менеджерам по рекламі

Керівникам бізнесу, охочих розуміти роботу підлеглих

Фахівцям агентств, веб-студій

Опис курсу

Digital-маркетологи керують світом. Вся інформація, що сприймається нами з екрану комп'ютера створена за безпосередньої участі цих фахівців. Ви хочете стати одним з них, отримати професію інтернет-маркетолога, яка в рівній мірі поєднує творчість, аналітику, роботу з цифрами, де зі старту високий дохід зростає безпосередньо від отриманих результатів.

Що вивчають курси інтернет маркетингу

Digital marketing курси включають в себе найбільш повну програму всіх напрямків: від стратегії до аналізу ефективності. Робота з сайтом (семантика, SEО, контент), просування в соціальних мережах, основи створення сайтів, контекстна реклама та розсилки - все те, що потрібно компаніям для успішного залучення клієнтів через інтернет-канали.

Після закінчення курсів по інтернет маркетингу ви зможете повноцінно працювати інтернет-маркетологом, контролювати роботу агентств і підрядних організацій, знаходити рішення щодо підвищення ефективності реалізації продукту компанії на ринку і задоволення попиту цільової аудиторії. Аналіз отриманих результатів, складання звітності та коригувальні дії також є складовою частиною цієї роботи.

Вже починаючи з першого заняття в нашій школі інтернет маркетингу, слухачі відпрацьовують теоретичний матеріал на практиці. Для цього кожен може створити власний навчальний проект або взяти існуючий. Працюємо в очному форматі і дистанційно (онлайн). Для другого випадку передбачається використання віддаленого доступу.

Очне навчання інтернет-маркетингу у Києві

Курси digital-маркетингу проходить в одній із 3 філій, які знаходяться в місцях з гарною транспортною розв'язкою на правому та лівому березі Києва, в безпосередній близькості до метро.

Щоб зробити навчання ефективнішим, ми формуємо невеликі групи (у середньому 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них одразу поєднуються теоретичний матеріал із практичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу. Слухачі, які бажають отримати максимум уваги тренера, можуть пройти навчання індивідуально.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат про проходження курсів інтернет маркетингу (при необхідності відправляється Новою Поштою).

Курси інтернет-маркетологів онлайн

Навчання на інтернет-маркетолога онлайн проводиться в таких програмах як Skype, Zoom, Google, Teamviewer або Teams залежно від специфіки навчання (у групі або індивідуально).

Слухачі підключаються за посиланням, працюють разом з викладачем, спілкуючись у чаті або мікрофоном. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі міні-групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші курси реклами в інтернеті онлайн не вимагають якихось специфічних навичок під час роботи з програмним забезпеченням. Все максимально доступне та легко. Однак для ефективного процесу дистанційного навчання в нашій школі інтернет-маркетингу, звичайно, необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль