Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 38.35, € 41.65

Навчальний центр «Данко»

Курси Python Basic

Python Basic від Danco

Освоїти Python під силу будь-якому новачкові, який ніколи не мав справу з програмуванням, потрібно лише бажання вивчати програмування.

 • icons

  Старт курсу Без дати

 • icons

  Тривалість 36 годин

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:
14 400 ₴

Кому корисний курс?

Аналітикам, статистикам та науковцям

Школярам, студентам та менеджерам

Web-дизайнерам та верстальникам

Опис курсу

Професія програміста зараз стала найвідомішою в галузі інформаційних технологій. Бути програмістом навіть середнього рівня – це не лише престижно, а й вигідно. Як правило, програміст має високий дохід. Потрібно врахувати, що програмісти мають на відміну від багатьох інших професій можливість працювати віддалено і при цьому співпрацювати з авторитетними закордонними компаніями.

Для того, щоб навчитися основам програмування та почати фундаментально вивчати мови програмування високого рівня (C++, C#, Java), і призначено наш курс. У нашому центрі викладають висококласні фахівці у галузі програмування, вони введуть Вас у курс справи, дадуть відмінну базу, навчать думати алгоритмічно на кілька кроків уперед.

Навіть якщо Ви не збираєтеся бути професійним програмістом, наш курс програмування на Python - це відмінна гімнастика для розуму, порівнянна з грою в шахи, що дозволить розвинути пам'ять і прищепити навички швидкого запам'ятовування інформації. Як інструмент для вивчення основ програмування у навчальному центрі "Данко" обрано мову програмування Python.

В даний час ця мова використовують такі гіганти IT як Apple, Google, Microsoft, Vodafone, Samsung. Мова програмування Python відрізняє від інших подібних мов простота і зрозумілий синтаксис, завдяки чому писати програми набагато простіше, ніж, наприклад, мовою Java або C++. Python можна назвати найкращим інструментом для знайомства з програмуванням. Освоїти Python під силу будь-якому новачкові, який ніколи не мав справу з програмуванням, потрібно лише бажання вивчати програмування.

На курсах Python Basic Ви:

 • вивчите базові алгоритми та структури даних;
 • навчитеся аналізувати поставлені завдання та складати алгоритми для їх вирішення;
 • вивчите базові засади програмування;
 • вивчите основи програмування мовою Python;
 • ознайомитеся з синтаксичними конструкціями мови програмування Python;
 • створюватимете власні програми мовою Python з використанням умовних і циклічних конструкцій;
 • вивчите константи, змінні, функції та інші спеціальні об'єкти;
 • отримаєте навички кодування;
 • навчитеся писати чистий та структурний код;
 • отримаєте навички оптимізації написаного коду.

Очні курси Python у Києві

Заняття на курсах програмування Python у Києві проходять в одній з 3 філій, які знаходяться в безпосередній близькості до метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп'ютерним обладнанням із встановленим оновленим програмним забезпеченням. До того ж кожен слухач у групах отримує авторські методичні матеріали відповідно до програми курсу.

Щоб зробити навчання на Python курсах більш ефективним ми формуємо невеликі групи (в середньому 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу поєднуються теоретичний матеріал з практичними завданнями на основі комплексного проекту, які максимально наближені до реального робочого процесу.

Онлайн навчання Python

Python курси онлайн проводяться в таких програмах, як Skype, Zoom, Teams, Google Meets, TeamViewer в залежності від специфіки навчання.

Слухачі працюють разом з викладачем, спілкуються у чаті або за допомогою мікрофону, виконують різноманітні завдання. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші онлайн курси Python не вимагають якихось специфічних навичок під час роботи з програмним забезпеченням. Все максимально доступно та легко. Однак для ефективного процесу дистанційного навчання у нашій онлайн школі програмування, звичайно, необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль