Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 38.35, € 41.65

Навчальний центр «Данко»

Курси бухгалтерського обліку підприємців (ФОП)

Курси бухгалтерського обліку підприємців (ФОП)

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

 • icons

  Старт курсу Без дати

 • icons

  Тривалість 15 годин

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:
2 500 ₴

Кому корисний курс?

Практикуючим підприємцям, хто відчуває прогалини у знаннях

Підприємцям, хто тільки зареєструвався та не має знань та навичок ведення обліку ФОП

Бухгалтерам, хто планує на аутсорсі вести облік підприємців

Опис курсу

Відкривши власну справу кожен підприємець стикається з проблемою ведення регламентованого обліку для організації документообігу, розрахунку та сплати податків, подання звітності, оформлення відносин із співробітниками чи інших питань, що виникають у щоденній роботі.

Враховуючи постійні зміни законодавства у галузі ведення бухгалтерського обліку, підприємець зобов'язаний постійно стежити за новинами та вчасно приймати рішення.

Що вивчають курси бухгалтера ФОП

Курси бухгалтерського обліку фізичних осіб-підприємців (ФОП) націлені на комплексне вивчення механізму ведення обліку – починаючи від ведення первинної документації та закінчуючи формуванням та поданням необхідної звітності.

Навчання охоплює як облік на спрощеній системі оподаткування, так і на загальній. Особлива увага приділяється обліку ПДВ та заробітної плати.

Очні курси бухгалтера ФОП в Києві

Курси бухгалтера ФОП в Києві проходять в одній із 3-х філій, які знаходяться в місцях з гарною транспортною розв'язкою (поруч з  метро).

Щоб зробити навчання ефективнішим, ми формуємо невеликі групи (в середньому по 5-7 слухачів). Слухачі, які бажають отримати максимум уваги від тренера чи потрібен нестандартний графік занять, можуть пройти курси бухгалтера ФОП у Києві індивідуально.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат про завершення курсів бухобліку ФОП.

Курси бухобліку ФОП онлайн

Курси бухгалтера ФОП онлайн проводяться в таких програмах як Skype, Zoom, Teams, Google Meet, TeamViewer, залежно від специфіки курсу навчання.

Слухачі працюють разом з викладачем, спілкуються у чаті або за допомогою мікрофону, виконують різноманітні завдання. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші курси бухобліку підприємців онлайн не вимагають якихось специфічних навичок під час роботи з програмним забезпеченням. Все максимально доступно та легко. Однак для ефективного процесу дистанційного навчання в нашій онлайн-школі бухгалтера необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Програма курсу

 1. Як стати приватним підприємцем в Україні
 2. Облік, звітність та оподаткування приватних підприємців, які працюють по єдиному податку. Ставки єдиного податку та порядок його сплати
 3. Трудові відносини приватних підприємців з найманими працівниками
 4. Порядок придбання ліцензії. Термін дії ліцензії
 5. Облік, звітність та оподаткування приватних підприємців, які працюють на загальній системі оподаткування. Реєстрація платником ПДВ
 6. Закон України про використання РРО. Основні законодавчі моменти використання РРО для ФОП (єдиний податок та загальна система оподаткування). Новинка - ПРРО
 7. Порядок ведення обліку товарних запасів
 8. Робота в програмі BAS
 9. Заповнення документів. Ведення книги доходів. Ведення книги доходів та витрат. Подача звітності за звітний період в податкові органи

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль