Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 38.35, € 41.65

Навчальний центр «Данко»

Курси Основи фінансів

Основи фінансів від Данко

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

 • icons

  Старт курсу Без дати

 • icons

  Тривалість 12 годин

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:
2 320 ₴

Кому корисний курс?

Власникам бізнесу

Фахівцям відділів продажу, IT-підрозділів

Керівникам компаній

Опис курсу

Курс "Основи фінансів" це базовий курс про фінанси компанії. Ви познайомитеся з основними поняттями та принципами фінансового обліку.

Під час занять Ви визначите, навіщо потрібна звітність. Чим бухгалтерська звітність відрізняється від управлінської. Розглянете три обов'язкові фінансові звіти. Дізнаєтеся як контролювати основні показники бізнесу і в чому різниця між прибутком та наявністю грошей на розрахунковому рахунку або в касі. З'ясуєте причини касових розривів, а також розберете інші практичні ситуації, з якими часто стикається бізнес.

Який результат навчання основам фінансів

В результаті навчання навчитеся швидко оцінювати фінансовий стан компанії, навіть якщо ви не фінансист. І головне зможете допомагати керівнику приймати оптимальні рішення, залежно від ситуації.

Даний курс буде однаково корисний як підприємцям, так бухгалтерам та фінансистам, а також іншим співробітникам, які впливають чи хочуть впливати на результат роботи компанії.

Очне навчання основам фінансів в Києві

Заняття на курсах основ фінансів у Києві проходять в одній із 3-х філій, які знаходяться поруч з метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп'ютерним обладнанням з актуальним програмним забезпеченням. До того ж кожен слухач у групах отримує авторські методичні матеріали.

Щоб зробити навчання на фінансових курсах ефективнішим, ми формуємо невеликі групи (в середньому по 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу поєднуються теоретичний матеріал з практичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат про проходження курсів основ фінансів.

Курси основ фінансів онлайн

Фінансові курси онлайн проводяться в таких програмах, як Skype, Zoom, Microsoft Teams та ін. Слухачі працюють разом з викладачем, спілкуються у чаті або за допомогою мікрофону, виконують різноманітні завдання. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі групи для продуктивного діалогу з кожним слухачем.

Наші дистанційні фінансові курси не вимагають якихось специфічних навичок під час роботи з програмним забезпеченням. Все максимально доступно та легко. Однак для ефективного процесу дистанційного навчання необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль