Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 37.6, € 40.5

Навчальний центр «Данко»

Курси митного брокера

Курси митного брокера (декларанта) + MD Office

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

 • icons

  Старт курсу Без дати

 • icons

  Тривалість 25 годин

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Київ

Вартість курсу:
5 850 ₴

Опис курсу

Курси митних брокерів дають слухачам повний комплекс основних теоретичних та практичних знань та навичок, необхідних для роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності та митної справи. Докладно розглядаються документи, необхідні митного оформлення товарів; митне оформлення у різних митних режимах; декларування товарів; порядок нарахування митних платежів; особливості визначення коду товару за УКТЗЕД та інші питання, без знання яких неможливо швидко та грамотно оформити товар у митниці.

Що вивчають курси митного брокера

Докладно розглядаються комерційні та товарно-транспортні документи, необхідні митного оформлення товарів; порядок нарахування митних платежів; митна вартість та методи визначення митної вартості; особливості визначення коду товару згідно з УКТЗЕД та інші питання, без знання яких неможливо професійно здійснити митне оформлення товарів у митних органах.

У практичне навчання митних брокерів входить навчання безпосередньо за програмами MD Office, MD Declaration, MD Explorer; проведення заняття із заповнення митних декларацій у різних митних режимах (імпорт, експорт, транзит), оформлення ЗДП (загальної декларації прибуття), визначення кодів товарів згідно з УКТЗЕД, особливості здійснення митного оформлення при застосуванні преференції; правильність визначення митної вартості та нарахування митних платежів; створення модифікацій за деклараціями, заявами, актами та всіма супутніми документами.

Основні цілі курсів митних брокерів і декларантів

 • дати знання та навички слухачам щодо організації та ведення ЗЕД, починаючи від складання контракту та закінчуючи безпосередньо митним оформленням;
 • підготувати слухачів до практичної роботи з дозвільною системою державних органів під час ведення ЗЕД, ознайомити з вимогами тарифного та нетарифного регулювання при митному оформленні;
 • освоїти практичні навички слухачам роботи на комп'ютері щодо освоєння пакету програм «MD-Declaration», заповнення вантажних митних декларацій за допомогою комп'ютера, роботи з базою нормативних документів;
 • навчити слухачів розрахунків усіх видів обов'язкових платежів під час митного оформлення вантажів.

Очні курси митного брокера в Києві

Курси митних брокерів у Києві проходять в одній із 3 філій, які знаходяться у місцях з гарною транспортною розв'язкою (недалеко від метро). Навчальні класи оснащені сучасним комп'ютерним обладнанням із встановленим оновленим програмним забезпеченням.

Щоб зробити навчання ефективнішим, ми формуємо невеликі групи (загалом по 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу поєднуються теоретичний матеріал із практичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу. Слухачі, які бажають отримати максимум уваги від тренера або потрібен нестандартний графік занять, можуть пройти курси митного оформлення в Києві індивідуально.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат про проходження курсів митного декларування (за необхідності відправляється Новою Поштою).

Курси митних брокерів онлайн

Навчання на митного брокера онлайн проводяться в таких програмах як Skype, Zoom, Teams, Google Meet, TeamViewer, залежно від специфіки курсу навчання.

Слухачі працюють разом з викладачем, спілкуються у чаті або за допомогою мікрофона, виконують різноманітні завдання. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші курси митного брокера онлайн не вимагають якихось специфічних навичок під час роботи з програмним забезпеченням. Все максимально доступне та легко. Однак для ефективного процесу дистанційного навчання у нашій онлайн школі, звичайно, необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Наші нагороди

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль