Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 35.45, € 37.05

Школа Інтернет Маркетингу

Розпочався
Ще є місця

КУРСИ ПО SEO

Курс SEO Спеціаліст

Основна перевага нашої Школи в тому, що ми не просто читаємо лекції, а показуємо як працюють інструменти інтернет-маркетингу на реальних прикладах, розбираємо сайти і проекти, враховуємо всі зміни в алгоритмах пошукових систем і соціальних мереж.

 • icons

  Старт курсу 31 травня 2022 р.

 • icons

  Тривалість 10 тижнів

 • icons

  Форма навчання Онлайн

 • icons

  Вебінари

Вартість курсу:
5 850 ₴

Відео анонс курсу

Кому корисний курс?

Початківець

Для тих, хто тільки починає цікавитися SEO і хоче працювати SEO спеціалістом або лінкбілдером

Маркетолог

Для маркетологів, які хочуть вийти на новий рівень і прокачати свої навички в SEO просуванні

Бізнесмен

Для власників сайтів, які хочуть контролювати роботи або самостійно просувати сайти

Опис курсу

Школа Інтернет Маркетингу, дає можливість отримати сучасну та якісну онлайн освіту за хорошою ціною за програмою SEO специалист та отримати сучасну професію. Перед стартом кожного курсу по SEO просування сайтів і пошуковий маркетинг для інтернет магазинів, ми проводимо співбесіду з кожним потенційним студентом, виявляємо потреби, нішу просування, тематику бізнесу і актуалізуємо навчальну програму курсу сео під кожну групу.

На онлайн курсі по SEO оптимізації ми простою і зрозумілою мовою розповімо як виводити сайти в ТОП, економити на бюджеті, засланнях і підрядників. Покажемо приклади і робочі інструменти які дають результат!

Чому ви навчитеся на курсі SEO

 • Складати стратегію просування

Створювати і реалізовувати стратегію SEO просування для різних типів бізнесу та різних сайтів, прогнозувати бюджет і ставити завдання підрядникам.

 • Збирати семантику і ключові слова

Знаходити ключові слова за допомогою сервісів Ahrefs, Serpstat, Semrush, визначати конверсійні запити, проектувати семантичну структуру сайту.

 • Проектувати структуру і створювати сайти

Створювати прототипи сайтів в Figma, проектувати структуру сайту виходячи з семантики, створювати сайти в WordPress, які дають позиції і трафік.

 • Проводити аналіз конкурентів

Проводити конкурентний аналіз в Ahrefs, технічний аудит сайтів, вибудовувати гіпотези і знаходити інструменти для їх реалізації.

 • Отримувати природні та покупні посилання

Вибудовувати стратегію лінкбілдінга, проставляти безанкорние посилання, проектувати анкор лист, отримувати анкорний посилання для бурж сайтів.

 • Працювати з веб аналітикою: GA, GTM, GSC

Навчіться працювати з інструментами аналітики: Google Analytics, Tag Manager, Google Search Console навчитеся налаштовувати цілі та конверсії, візуалізувати дані.

Чому обирають наші курси

Реальні проекти

Ми не будемо розповідати історії успіху світових компаній, а покажемо як ми домагалися результату тут і зараз, з маленькими бюджетами, ледачими співробітниками і шкідливими клієнтами.

Актуальна програма

Перед стартом кожної групи ми адаптуємо презентації під зміни, які відбуваються зараз. Ми не будемо розповідати вам застарілу інформацію, чим грішать багато курси.

Підтримка випускників

Всі наші випускники стають нашими друзями: ми зустрічаємося на заходах і конференціях, допомагаємо знайти роботу або співробітників, і просто даємо слушні поради.

Кожне заняття на курсі веде профільний викладач, який має великий практичний досвід роботи в своїй ніші. Викладачі нашої школи є власниками або провідними фахівцями в агентствах, inhouse фахівці в компаніях, незалежні freelance фахівці.

Ми підтримуємо партнерські і дружні відносини з багатьма фахівцями в інтернет маркетингу з різних країн. За нашою ініціативою, вони підготували для вас гостьові уроки в запису з різних напрямків в інтернет маркетингу.

Навчання SEO просування

Система занять на онлайн курсі по сео оптимізації в нашій Школі побудовані так, щоб ви отримували теоретичні знання і практичний матеріал, чого в більшості своїй, немає на інших аналогічних курсах. По кожній темі курсу передбачені два заняття – одне з них теоретичне, друге заняття – практичне, що дозволяє закріпити отримані знання і хто хоче самостійно просувати сайти в топ Google в процесі навчання і починати отримувати результат.

Програма курсу за SEO складаються з 10 занять, на яких ми проходимо всі стадії SEO оптимізації сайту: аналіз конкурентів, збір семантичного ядра, складання структури сайту, зовнішня (on page) зовнішня (лінкбілдінг) оптимізація сайтів, з’їм позицій, аналіз пошукового трафіку і веб -аналитик. Головною перевагою курсу в нашій компанії, є наявність окремих уроків SEO на захід, чого немає в інших програмах по сео просування веб-сайтів.

Сертифікат про проходження курсу

Вашу кваліфікацію підтвердять знання інструментів просування та практичні навички, отримані в результаті навчання в Школі Інтернет Маркетингу. Сертифікати про проходження курсу будуть підтверджувати кваліфікацію фахівця.

Щоб отримати сертифікат, випускник повинен підготувати і захистити дипломну роботу. Кожен студент здає фінальне тестування за курсом, захищає свій диплом в онлайн форматі і отримує підтримку Школи.

Викладачі курсу

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль