Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 35.45, € 37.05

Школа Інтернет Маркетингу

Розпочався
Ще є місця

Курси з маркетингу

Курс Інтернет Маркетолог

Основна перевага нашої Школи в тому, що ми не просто читаємо лекції, а показуємо як працюють інструменти інтернет-маркетингу на реальних прикладах, розбираємо сайти і проекти, враховуємо всі зміни в алгоритмах пошукових систем і соціальних мереж.

 • icons

  Старт курсу 31 травня 2022 р.

 • icons

  Тривалість 10 тижнів

 • icons

  Форма навчання Онлайн

 • icons

  Вебінари

Вартість курсу:
5 850 ₴
2 900 ₴

Відео анонс курсу

Кому корисний курс?

Новачок

Для тих, хто тільки починає цікавитися інтернет-маркетингом і хоче отримати нову спеціальність

Бізнесмен

Для власників сайтів, які хочуть контролювати своїх підрядників і правильно ставити завдання

Спеціаліст

Для практикуючих фахівців, які хочуть структурувати свої знання, дізнатися нові фішки і вийти на інший рівень

Опис курсу

Ми заснували Школу Інтернет Маркетингу, щоб дати можливість всім хто цікавиться інтернет маркетингом отримати сучасне і якісну освіту відвідуючи наші практичні онлайн курси. У Школа Інтернет Маркетингу перед стартом кожного курсу ми проводимо співбесіди з кожним потенційним студентом, виявляємо його потреби і актуалізуємо під них навчальну програму.

На онлайн курсі інтернет маркетолог ми навчимо вас складати і реалізовувати маркетингову стратегію для малого і середнього бізнесу. Покажемо на практиці як створити сайт і працювати з інструментами залучення клієнтів в digital маркетингу.

Чому ви навчитеся на курсі Інтернет Маркетолог

 • Складати маркетингову стратегію

Розробка маркетингової стратегії на See, Think, Do, Care, розробка конкурентної переваги, робота з позиціонуванням продукту і бренду, визначення ЦА

 • Проводити аналіз конкурентів

Конкурентний аналіз в сервісах Similarweb, Ahrefs, Serpstat, Semrush, Jagajam, бенчмарк в Behance, вибудовування гіпотез і пошук інструментів для реалізації

 • Вибирати інструменти просування

Визначення пріоритетних каналів для бізнесу, рекламного бюджету, працювати з такими каналами: SEO, PPC, SMM (Facebook, Instagram, TikTok), YouTube, чатбот в Telegram

 • Проектувати посадочні сторінки

Дизайн сайту та фірмовий стиль, прототипування сторінок, вибір CMS для сайту, вибір домену та хостингу, створення сайту на Tilda і WordPress

 • Просувати сайти і сторінки

Проектування структури сайту на підставі семантичного ядра, оптимізація посадкових сторінок, робота з посиланнями, висновок сайту в топ

 • Налаштовувати таргетовану рекламу

Оцінка і прогнозування бюджету для настройки реклами, робота в рекламних кабінетах Facebook і Google, аналітика рекламних кампаній

Чому обирають наші курси

Реальні проекти

Ми не будемо розповідати історії успіху світових компаній, а покажемо як ми домагалися результату тут і зараз, з маленькими бюджетами, ледачими співробітниками і шкідливими клієнтами.

Актуальна програма

Перед стартом кожної групи ми адаптуємо презентації під зміни, які відбуваються зараз. Ми не будемо розповідати вам застарілу інформацію, чим грішать багато курси.

Підтримка випускників

Всі наші випускники стають нашими друзями: ми зустрічаємося на заходах і конференціях, допомагаємо знайти роботу або співробітників, і просто даємо слушні поради.

Кожне заняття на курсі веде профільний викладач, який має великий практичний досвід роботи в своїй ніші. Викладачі нашої школи є власниками або провідними фахівцями в агентствах, inhouse фахівці в компаніях, незалежні freelance фахівці.

Ми підтримуємо партнерські і дружні відносини з багатьма фахівцями в інтернет маркетингу з різних країн. За нашою ініціативою, вони підготували для вас гостьові уроки в запису з різних напрямків в інтернет маркетингу.

Навчання інтернет-маркетингу

Ми проводимо практичні онлайн курси по інтернет-маркетингу, для того щоб кожен житель України міг недорого і в короткий термін отримати освіту за сучасними спеціальностями в інтернет-маркетингу: seo, smm, контекстна реклама та аналітика. Це дає можливість дізнатися як працює інтернет-маркетинг, вивчити основні інструменти залучення клієнтів в інтернет і вибрати маркетинговий канал, який підходить саме для вас.
Школа Інтернет Маркетингу дає можливість пройти курси по інтернет маркетингу онлайн для фахівців різного рівня підготовки: новачки в інтернет-маркетингу, які хочуть отримати нову затребувану спеціальність, керівники і власники сайтів та інтернет-магазинів, класичні маркетологи, які хочуть вивчити як працюють digital інструменти маркетингу , фахівці які хочуть поглибити і систематизувати знання.

Сертифікат про проходження курсу

Вашу кваліфікацію підтвердять знання інструментів просування та практичні навички, отримані в результаті навчання в Школі Інтернет Маркетингу. Сертифікати про проходження курсу будуть підтверджувати кваліфікацію фахівця.

Щоб отримати сертифікат, випускник повинен підготувати і захистити дипломну роботу. Кожен студент здає фінальне тестування за курсом, захищає свій диплом в онлайн форматі і отримує підтримку Школи.

Викладачі курсу

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль