Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 37.95, € 41.45

Школа Інтернет Маркетингу

Курси по smm

Курс SMM Спеціаліст

Основна перевага нашої Школи в тому, що ми не просто читаємо лекції, а показуємо як працюють інструменти інтернет-маркетингу на реальних прикладах, розбираємо сайти і проекти, враховуємо всі зміни в алгоритмах пошукових систем і соціальних мереж.

 • icons

  Старт курсу Без дати

 • icons

  Тривалість 10 тижнів

 • icons

  Форма навчання Онлайн

 • icons

  Вебінари

Вартість курсу:
5 850 ₴
2 900 ₴

Відео анонс курсу

Кому корисний курс?

Бізнесмен

Для власників бізнесу, які хочуть навчитися самостійно налаштовувати таргетовану рекламу

Маркетолог

Для маркетологів, які хочуть прокачати свої навички при роботі з соціальними мережами

Новачок

Для тих, хто тільки починає цікавитися соц мережами і хоче отримати нову спеціальність

Опис курсу

Школа Интернет Маркетинга, дает возможность получить современное, качественное и эффективное онлайн образование по программе SMM специалист, узнать все инструменты продвижения и получить современную профессию. Перед стартом каждого курса по SMM продвижению в соц сетях, мы проводим собеседование с каждым потенциальным студентом, выявляем потребности, сферу продвижения, тематику бизнеса и актуализируем учебную программу курса смм под каждую группу.

На онлайн курсі по SMM просуванню ми навчимо вас вести соціальні мережі, створювати і оформляти сторінки, розміщувати контент, налаштовувати таргетовану рекламу в Facebook і Instagram, отримувати результат з першого дня навчання.

Чому ви навчитеся на курсі SMM

 • Розробляти SMM стратегію

Розробляти стратегію просування в соц мережах, вибирати канали просування в соціальних мережах під конкретний бізнес

 • Проводити аналіз конкурентів

Конкурентний аналіз акаунтів в сервісах Similarweb, Jagajam, Popsters, вибудовування гіпотез і пошук інструментів для реалізації

 • Створювати та оформляти сторінки

Створювати візуальний і текстовий контент для акаунтів і сторінок, створювати і оформляти сторінки в Facebook, Instagram, TikTok, Youtube

 • Налаштовувати таргетовану рекламу

Визначати цільову аудиторію і плейсмент, визначати бюджет, налаштовувати таргетовану рекламу, яка приносить результат

 • Просувати сторінки і акаунти

Вести сторінки і контент маркетинг в соціальних мережах, отримувати органічний охоплення, вибудовувати особистий бренд і працювати з брендом компанії.

 • Проводити аналітику рекламних кампаній

Приймати рішення про ефективність рекламних кампаній на підставі даних з Facebook Analytics і Google Analytics

Чому обирають наші курси

Реальні проекті

Ми не будемо розповідати історії успіху світових компаній, а покажемо як ми домагалися результату тут і зараз, з маленькими бюджетами, ледачими співробітниками і шкідливими клієнтами.

Актуальна програма

Перед стартом кожної групи ми адаптуємо презентації під зміни, які відбуваються зараз. Ми не будемо розповідати вам застарілу інформацію, чим грішать багато курси.

Підтримка випускників

Всі наші випускники стають нашими друзями: ми зустрічаємося на заходах і конференціях, допомагаємо знайти роботу або співробітників, і просто даємо слушні поради.

Кожне заняття на курсі веде профільний викладач, який має великий практичний досвід роботи в своїй ніші. Викладачі нашої школи є власниками або провідними фахівцями в агентствах, inhouse фахівці в компаніях, незалежні freelance фахівці.

Ми підтримуємо партнерські і дружні відносини з багатьма фахівцями в інтернет маркетингу з різних країн. За нашою ініціативою, вони підготували для вас гостьові уроки в запису з різних напрямків в інтернет маркетингу.

Курси смм онлайн

Система занять на онлайн курсі по СММ просуванню в нашій Школі побудовані так, щоб ви отримували теоретичні знання і практичний матеріал, чого немає на інших аналогічних курсах. По кожній темі курсу передбачені два заняття – одне з них теоретичне, друге заняття – практичне, що дозволяє закріпити отримані знання і хто хоче розробити стратегію, самостійно просувати сторінки в Facebook і Instagram, в процесі навчання і отримувати результат.

Програма курсу за SMM складаються з 15 занять, на яких ми крок за кроком розповідаємо як працювати в соц мережах: створення облікового запису в фейсбук, інстаграм і ютуб, створення контенту і наповнення сторінок фото і відео контентом, впізнаваність бренду. Великий блок на курсі відведено під вивчення рекламного кабінету Facebook і налаштування таргетированной реклами. Головною перевагою курсу в нашій компанії, є наявність окремих уроків з аналітики рекламних кампаній.

Сертифікат про проходження курсу

Вашу кваліфікацію підтвердять знання інструментів просування та практичні навички, отримані в результаті навчання в Школі Інтернет Маркетингу. Сертифікати про проходження курсу будуть підтверджувати кваліфікацію фахівця.

Щоб отримати сертифікат, випускник повинен підготувати і захистити дипломну роботу. Кожен студент здає фінальне тестування за курсом, захищає свій диплом в онлайн форматі і отримує підтримку Школи.

Викладачі курсу

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль