Предложить площадку
Курс валют: $ 40.2, € 41.9

Onpage School

Бесплатный Курс SEO

Безкоштовний курс з просування сайтів

Это короткие уроки по 10-15 минут, в которых на простом и понятном языке разбираем одну тему. Видео будут выходить раз в неделю. Подходит для тех, кто хочет разобраться в алгоритмах поисковых систем и узнать, как работает SEO продвижение сайтов.

 • icons

  Старт курса Без дати

 • icons

  Продолжительность 6 лекцій

 • icons

  Форма обучения Відео-курс

 • icons

  Відео-курс

Стоимость курса:

Бесплатно

Видео анонс курса

Описание курса

Это короткие уроки по 10-15 минут, в которых на простом и понятном языке разбираем одну тему. Видео будут выходить раз в неделю, поэтому подписывайся на канал Onpage School в Youtube и учись с нами.

Безкоштовний курс SEO створений для тих, хто готовий дізнатися про базові речі в просуванні сайтів і навчитися на практиці пошукової оптимізації. На курсі ви дізнаєтесь основи SEO оптимізації та просування сайтів. Дізнаєтесь як створювати сайти під SEO, як вибрати домен та хостинг, як вибрати шаблон для сайту та встановити WordPress. Також ми розповімо як складати структуру сайту та збирати семантичне ядро, як оптимізувати сторінки та отримувати посилання для своїх сайтів. У ході курсу ви дізнаєтеся про складання семантичного ядра, навчитеся писати тексти для сайтів, правильно працювати із заголовками та підзаголовками, структурувати текст та правильно розміщувати його на сайті. Також у курсі розглядається основи лінкбілдингу та принципи роботи із зовнішніми посиланнями. Після закінчення курсу сертифікат не видається. Якщо вам потрібний сертифікат про закінчення – рекомендуємо пройти наші платні курси.

У роботі SEO фахівця дуже важливо мати базу знань і постійно розвиватися та набувати нових знань. Ви можете пройти наш безкоштовний курс на Youtube або на сайті Onpage School, ми випускатимемо нові ролики, щоб ви отримували нову інформацію про просування сайтів. Ми зробили безкоштовні курси та зробили їх доступними для тих, хто хоче навчитися грамотно просувати сайти, підвищити кваліфікацію або дізнатися щось нове у SEO. Також ми пропонуємо профі платний курс з SEO, якщо ви вже не новачок в оптимізації сайтів.

Безкоштовні курси з SEO

Даний курс призначений для початківців SEO Фахівців та складається з коротких уроків, які виходять на нашому ютуб каналі. Для того, щоб отримувати повідомлення про появу нових відео, підпишіться на наш ютуб канал або відстежуйте інформацію на цій сторінці. Під час безкоштовного навчання SEO розглядаються питання внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайтів, посилального просування, веб-аналітика, а також питання пов’язані з фінансами сайту. Крім теорії, в наших уроках досить багато практичних вправ, які значно підвищать ваші знання.

Безкоштовний курс SEO просування у школі інтернет маркетингу Onpage: це навчання з нуля до профі. Безкоштовне навчання за програмою SEO просування в Україні (Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Харків, Львів). Зручний формат навчання: займайся онлайн будь-якої зручної години в зручному місці з ноутбука або телефону.

Безкоштовний курс з просування сайтів

На безкоштовному курсі ви вивчите основні інструменти, сервіси та програми, які дозволять вам бути ефективнішими при SEO-оптимізації сайтів. Матеріали, які ви вивчите в цьому онлайн-курсі, максимально наповнені змістом і стануть вам у нагоді для подальшого ефективного просування власних або клієнтських проектів. Ми навчимо вас просувати сайти на топові позиції і потім утримувати їх у топі. При проходженні SEO навчання вам потрібно максимально приділяти увагу інформації, яку дає викладач, а також навчитися самостійно знаходити потрібну інформацію в інтернет. Відкрийте навички нової спеціальності, пройдіть безкоштовний онлайн-курс “SEO Фахівця”!

Як вибрати курс з SEO

У мережі досить багато безкоштовних курсів з SEO, багато з них вже застаріли, а деякі складені не профільними фахівцями. Наші курси з SEO складені викладачами практиками, засновані на виведенні сайтів у ТОП у багатьох конкурентних нішах, не містять води та зростають просто та доступно. У вас є можливість отримати нову потрібну спеціальність SEO Фахівця, пройшовши безкоштовний курс SEO. Також ви дізнаєтесь про тонкощі залучення відвідувачів та просування сайту, а також секрети його привабливості для пошукових систем. Програма навчання розрахована початковий рівень знань. Головна перевага наших курсів полягає в тому, що цей онлайн SEO курс проводиться в режимі онлайн незалежно від вашого місцезнаходження, все, що вам потрібно – це бажання, уважність і посидючість.

Даний курс не розрахований на тих, хто вже знайомий з основами SEO, для досвідчених фахівців ми рекомендуємо пройти платне навчання в onpage.school, що допоможе зануритися глибше, дізнатися про хитрощі від досвідчених фахівців. Курс SEO на Захід створений для того, щоб дати тобі поняття про просування сайтів на західні ринки та стати SEO підприємцем.

Ми запрошуємо тебе безкоштовно пройти наш пробний урок з SEO просування, після якого ти зрозумієш – чи є бажання продовжувати вчитися розкрутці сайтів у такому форматі. Тож чекаємо тебе на заняттях!

Сторінка курсу: onpage.school.

Преподаватели курса

Другие курсы школы

Ваш отзыв
Обратная связь
Вход
Регистрация

Ваше имя

Ваша фамилия

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Подтвердить пароль

Или зарегистрируйтесь через соц. сети:
Нажимая "Зарегистрироваться" вы подтверждаете, что ознакомлены, полностью согласны и принимаете условия Публичная оферта
У Вас уже есть аккаунт?
Забыли пароль?
photo
Для восстановления пароля введите свой электронный адрес, и перейдите по ссылке
Подтверждение
photo
Спасибо за подтверждение адреса почты, пожалуйста, введите пароль