Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 38.35, € 41.65

Onpage School

Безкоштовний курс з просування сайтів

Безкоштовний курс з просування сайтів

Це короткі уроки по 10-15 хвилин, у яких простою та зрозумілою мовою розбираємо одну тему. Відео будуть виходити раз на тиждень. Підходить тим, хто хоче розібратися в алгоритмах пошукових систем і дізнатися як працює SEO просування сайтів.

 • icons

  Старт курсу Без дати

 • icons

  Тривалість 6 лекцій

 • icons

  Форма навчання Відео-курс

 • icons

  Відео-курс

Вартість курсу:

Безкоштовно

Відео анонс курсу

Опис курсу

Це короткі уроки по 10-15 хвилин, у яких простою та зрозумілою мовою розбираємо одну тему. Відео будуть виходити раз на тиждень, тому підписуйся на канал Onpage School у Youtube, та навчайся з нами.

Безкоштовний курс SEO створений для тих, хто готовий дізнатися про базові речі в просуванні сайтів і навчитися на практиці пошукової оптимізації. На курсі ви дізнаєтесь основи SEO оптимізації та просування сайтів. Дізнаєтесь як створювати сайти під SEO, як вибрати домен та хостинг, як вибрати шаблон для сайту та встановити WordPress. Також ми розповімо як складати структуру сайту та збирати семантичне ядро, як оптимізувати сторінки та отримувати посилання для своїх сайтів. У ході курсу ви дізнаєтеся про складання семантичного ядра, навчитеся писати тексти для сайтів, правильно працювати із заголовками та підзаголовками, структурувати текст та правильно розміщувати його на сайті. Також у курсі розглядається основи лінкбілдингу та принципи роботи із зовнішніми посиланнями. Після закінчення курсу сертифікат не видається. Якщо вам потрібний сертифікат про закінчення – рекомендуємо пройти наші платні курси.

У роботі SEO фахівця дуже важливо мати базу знань і постійно розвиватися та набувати нових знань. Ви можете пройти наш безкоштовний курс на Youtube або на сайті Onpage School, ми випускатимемо нові ролики, щоб ви отримували нову інформацію про просування сайтів. Ми зробили безкоштовні курси та зробили їх доступними для тих, хто хоче навчитися грамотно просувати сайти, підвищити кваліфікацію або дізнатися щось нове у SEO. Також ми пропонуємо профі платний курс з SEO, якщо ви вже не новачок в оптимізації сайтів.

Безкоштовні курси з SEO

Даний курс призначений для початківців SEO Фахівців та складається з коротких уроків, які виходять на нашому ютуб каналі. Для того, щоб отримувати повідомлення про появу нових відео, підпишіться на наш ютуб канал або відстежуйте інформацію на цій сторінці. Під час безкоштовного навчання SEO розглядаються питання внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайтів, посилального просування, веб-аналітика, а також питання пов’язані з фінансами сайту. Крім теорії, в наших уроках досить багато практичних вправ, які значно підвищать ваші знання.

Безкоштовний курс SEO просування у школі інтернет маркетингу Onpage: це навчання з нуля до профі. Безкоштовне навчання за програмою SEO просування в Україні (Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Харків, Львів). Зручний формат навчання: займайся онлайн будь-якої зручної години в зручному місці з ноутбука або телефону.

Безкоштовний курс з просування сайтів

На безкоштовному курсі ви вивчите основні інструменти, сервіси та програми, які дозволять вам бути ефективнішими при SEO-оптимізації сайтів. Матеріали, які ви вивчите в цьому онлайн-курсі, максимально наповнені змістом і стануть вам у нагоді для подальшого ефективного просування власних або клієнтських проектів. Ми навчимо вас просувати сайти на топові позиції і потім утримувати їх у топі. При проходженні SEO навчання вам потрібно максимально приділяти увагу інформації, яку дає викладач, а також навчитися самостійно знаходити потрібну інформацію в інтернет. Відкрийте навички нової спеціальності, пройдіть безкоштовний онлайн-курс “SEO Фахівця”!

Як вибрати курс з SEO

У мережі досить багато безкоштовних курсів з SEO, багато з них вже застаріли, а деякі складені не профільними фахівцями. Наші курси з SEO складені викладачами практиками, засновані на виведенні сайтів у ТОП у багатьох конкурентних нішах, не містять води та зростають просто та доступно. У вас є можливість отримати нову потрібну спеціальність SEO Фахівця, пройшовши безкоштовний курс SEO. Також ви дізнаєтесь про тонкощі залучення відвідувачів та просування сайту, а також секрети його привабливості для пошукових систем. Програма навчання розрахована початковий рівень знань. Головна перевага наших курсів полягає в тому, що цей онлайн SEO курс проводиться в режимі онлайн незалежно від вашого місцезнаходження, все, що вам потрібно – це бажання, уважність і посидючість.

Даний курс не розрахований на тих, хто вже знайомий з основами SEO, для досвідчених фахівців ми рекомендуємо пройти платне навчання в onpage.school, що допоможе зануритися глибше, дізнатися про хитрощі від досвідчених фахівців. Курс SEO на Захід створений для того, щоб дати тобі поняття про просування сайтів на західні ринки та стати SEO підприємцем.

Ми запрошуємо тебе безкоштовно пройти наш пробний урок з SEO просування, після якого ти зрозумієш – чи є бажання продовжувати вчитися розкрутці сайтів у такому форматі. Тож чекаємо тебе на заняттях!

Сторінка курсу: onpage.school.

Викладачі курсу

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль