Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 35.45, € 37.05

Міжнародна бізнес-школа Laba

Розпочався
Місць немає

Бізнес-аналітик

Бізнес-аналітик Laba

Наша мета - ваше професійне зростання. Наші курси - більше, ніж просто лекції. Нові знання - крок до кар'єрного росту. Наші випускники працюють в компаніях-лідерах на топових позиціях. Стати одним з них.

 • icons

  Старт курсу 01 жовтня 2021 р.

 • icons

  Тривалість 6 тижнів

 • icons

  Форма навчання Відеолекції +Воркшопи

 • icons

  Онлайн

Вартість курсу:
10 000 ₴

Кому корисний курс?

Бізнес- або системний аналітик

систематизуєте знання, навчитеся впроваджувати і управляти змінами в компанії

Проджект- або продакт-менеджер

отримаєте практичні навички роботи з підходами до бізнес-аналізу, стейкхолдерами, вимогами і рішеннями

Технічний IT-фахівець

вивчіть специфіку професії і пройдете весь життєвий цикл розробки вимог

Опис курсу

Що робити бізнесу, коли є проблеми? Йти до бізнес-аналітику. А що робити аналітику? Шукати бізнес-потреби, формувати вимоги і координувати зміни. Роботи багато, але без паніки. Структурувати всі процеси вам допоможе Олександр Білин, президент відділення IIBA.

Курс відповідає вимогам канадського інституту IIBA. Це означає, що за 27 занять ви отримаєте 9 PDU (одиниць професійного розвитку). З ними вам буде легше скласти іспити ECBA, CCBA, CBAP.

Теми, які ви вивчите:

 • Як провести аналіз бізнесу

Розберіться, що йде не так і чому, складіть декомпозицію проблеми і пріорітізіруйте завдання. Ми пояснимо, як проаналізувати параметри проекту. Ви освоїте підходи до виявлення бізнес-проблем за допомогою вимірних показників і навчитеся застосовувати техніки для їх опрацювання: від Root Cause Analysis до Fishbone Diagram.

 • З чого складається краще рішення

Гарна новина - проблеми вашої компанії не унікальні, а стандартні. Щоб вирішувати їх ефективно, ви навчитеся верифікувати і затверджувати вимоги в адаптивних і Інтелектуальне підходах. Ми покажемо, як сформувати початковий план імплементації вимог (StoryMap) і написати User Story. Ви дізнаєтеся, як вимірювати ефективність змін, щоб бути впевненим в запропонованих рішеннях.

 • Що робити зі змінами

Спочатку ми навчимо взаємодіяти зі стейкхолдерами так, щоб ваші рішення впроваджувалися і приносили прибуток. Після - стежити за результатами проекту, оцінювати ефективність і розробляти подальші рекомендації щодо оптимізації бізнес-процесів.

Як ми вчимо:

 • Даємо практичні знання

Щоб ви закріпили матеріал лекцій, ми розробили спеціальні практичні завдання. З їх допомогою ви навчитеся виявляти стейкхолдерів, проводити декомпозицію проблем і вибирати оптимальні шляхи їх вирішення. Всі роботи ви можете проводити на прикладі свого проекту або використовувати кейс, запропонований лектором.

 • Підтримуємо кожного

Викладач курсу дасть фідбек і особисто відповість на всі питання, які виникнуть протягом курсу. А наша команда допоможе в процесі навчання.

 • Будуємо нетворкінг

Ви отримаєте доступ до закритого телеграм-чату курсу, де зможете обмінюватися досвідом, розбирати кейси і спілкуватися з іншими студентами.

Наша мета - ваше професійне зростання. Наші курси - більше, ніж просто лекції.

Нові знання - крок до кар'єрного росту. Наші випускники працюють в компаніях-лідерах на топових позиціях. Стати одним з них.

Викладачі курсу

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль