Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 37.6, € 40.5

Commercial Property

Розпочався
Ще є місця

Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості». 

Запрошуємо на сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості».

Унікальна особливість курсу полягає в тому, що кожен здобуде не лише нові знання та практичні навички, а й матиме можливість поспілкуватися з практиками топкомпаній на ринку нерухомості. 

 • icons

  Старт курсу 27 вересня 2023 р.

 • icons

  Тривалість 5 місяців

 • icons

  Форма навчання Зустріч

 • icons

  Київ

Вартість курсу:

Безкоштовно

Опис курсу

Відома народна мудрість каже: вік живи  вік учись. І нині у складні часи так важливо вдосконалювати свою кваліфікацію. Тому що саме зараз понад усе необхідно значно підвищити витривалість і здатність виживати й адаптуватись до будь-яких умов.

Особливо важливо це для тих, хто вже має за своєю спиною професійні здобутки та відповідальність за справу й людей. Тоді, зустрічаючи нові виклики, ви зможете розширити особистий простір і збудувати платформу для нових перемог.

У нерухомості таким інструментом для розвитку професіоналів на ринку вже кілька років є єдиний в Україні Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості». 

Реєстрація на новий набір (другий у 2023 році й восьмий загалом) уже стартувала. Заняття ж розпочнуться 27 вересня 2023 року й триватимуть до 27 січня 2024 року.

За цей час слухачі відвідають 5 навчальних модулів із теорією, практикою, індивідуальними завданнями й інтерактивними груповими заняттями, проперті-турами та розробкою навчальних і реальних проєктів.

Графік – зручний для працюючих професіоналів, адже навчання відбуватиметься по одному модулю на місяць – три або чотири повні дні з захопленням однієї суботи.

Унікальна особливість курсу полягає в тому, що кожен здобуде не лише нові знання та практичні навички, а й матиме можливість поспілкуватися з практиками топкомпаній на ринку нерухомості. А розуміючи, що найкращий вчитель – це життя, слухачі відвідають об’єкти девелопменту, реконструкції або відновлення нерухомості.

Саме тут на прикладах реальних реалізованих проєктів вони зможуть поставити конкретні запитання представникам девелоперських і керівних компаній та заслухати рекомендації, а головне  дізнатися, як працювати з помилками та вирішувати їх.

Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості» – це не лише теорія, а дуже багато практики.

Та головне, що кожен охочий пройде шлях створення об’єкта нерухомості від А до Я, застосовуючи отримані знання з вибору земельної ділянки, розроблення концепції, складання бюджету, підготовки маркетингової стратегії тощо у процесі розроблення та захисту випускного проєкту.

Гайда з нами, й ти зможеш досягти більшого!

Контакти організаторів

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль