Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 37.95, € 41.45

ИТ школа Go Mother

Курси Основи 3D графіки для дітей

Основи 3D графіки для дітей від Go Mother

Курси 3D графіки дозволяє ознайомитись з основними інструментами редагування об'єктів, створення текстур та підбору різних матеріалів.

 • icons

  Старт курсу Визначається

 • icons

  Тривалість 4 заняття на місяць по 60 хв

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  Вебінари

Вартість курсу:
900 ₴
870 ₴

Відео анонс курсу

Кому корисний курс?

Бажаєте вивчити основи роботи з програмою Blender

Хочете  створювати 3D зображення

Бажаєте освоїти затребувану та високооплачувану професію

Опис курсу

_Уроки 3D графіки для дітей є чудовою нагодою вивчити основи роботи з програмою Blender, опанувати головні базові інструменти. Це може стати фундаментом для побудови успішної кар'єри у різних напрямках у майбутньому.

Курс 3D графіки для дітей базується на вивченні основ інструментів і функцій 3D моделювання в програмі Blender. На уроках у цьому напрямку діти зможуть створити об'єкти у тривимірному просторі, налаштувати зображення, сцену. Курси 3D графіки дозволяє ознайомитись з основними інструментами редагування об'єктів, створення текстур та підбору різних матеріалів. Ми вибрали саме це програмне забезпечення, тому що воно дозволяє отримувати візуальний результат кожного уроку і не дуже вимогливе до ресурсів ПК, містить основні поняття та принципи створення 3D зображень.

Програма курсу “Основи 3D Графіки” для дітей:

 1. Інтерфейс Blender
  На уроці встановлюється програмне забеспечення, проходить знайомство з інтерфейсом Blender. Розглядаеться основний принцип організації робочого простору.
 2. Управління 3D-сценою
  Сцену повертають, пересувають, змінюють масштаб, отримують вид з камери.
 3. Базові трансформації
  Базові трансформації змінюють розмір об’єктів, положення, орієнтацію. На уроці розбирають різні способи: від маніпуляторів до гарячих клавіш.
 4. Об’єктний режим та режим редактування
  Застосовують зміни до всього об’єкта та до окремих елементів.
 5. Mesh-об’єкти
  Мesh-об’єкти є основою для моделювання. Розглядають десять мешів: площину, куб, коло, дві сфери, циліндр, конус, тор, сітка і голова мавпи.
 6. Extrude – екструдування
  За допомогою Extrude видавлюють межі, вершини і ребра mesh-об’єктів.
 7. Subdivide – підрозділ
  За допомогою Subdivide поділяють межі і ребра на частини. Вивчають інші трансформатори  – ніж, бісекція, фаска, петля і ін.
 8. Модифікатор Boolean
  Модифікатор Boolean дозволяє застосувати до об’єктів операції об’єднання, перетину і різниці.
 9. Модифікатор Mirror
  Модифікатор Mirror дозволяє створювати дзеркальні відображення об’єктів уздовж власних локальних осей або осей іншого об’єкта.
 10. Згладжування – Smooth
  Щоб меш-об’єкти виглядали більш природно, використовують згладжування.
 11. Матеріали
  Матеріали в Blender дозволяють моделювати те, з чого зроблений об’єкт.
 12.  Текстури
  Текстури дозволяють робити матеріали більш реалістичними, більш схожими на речовини, з яких складаються об’єкти реального світу.
 13. Введення в анімацію
  Розглядають інструментарій сучасної комп’ютерної анімації. На уроці розглядається створення простої анімації, робота з редактором Timeline і отримання готового відеофайлу.
 14. Введення в фізику
  В останньому уроці базового курсу розглядаються призначення фізичного движка, базове налаштування частинок для створення зорепаду і дощу, підключення колізії, процес моделювання тканини.

Результат курсу основ 3D Графіки для дітей:

Курси 3D графіки для дітей онлайн навчають створювати 3D зображення. На кожному уроці будуть отримувати кінцевий результат у вигляді свого проекту. Ознайомляться з основами моделювання, підбору матеріалів та вибору текстур . Створять красиві і оригінальні візуальні ефекти. Кожен знайде в програмі Blender той напрямок, який йому ближче і цікавіше, щоб використовувати свої навички в подальшому.

Творчість розкриває всі грані і особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Доторкніться до світу справжнього сучасного мистецтва. Ми навчимо тебе створювати не просто зображення, а творити сучасне цифрове мистецтво.

Приклади:

Робота на уроці – інтер’єр

Програма 3D Blender входить до кількох кращих програм з моделювання об’єктів. За допомогою численних функцій програми можна створювати об’єкти різної складності та форми, прикрашаючи їх у всі кольори веселки та додаючи до них додаткові анімації. Уроки Blender для початківців зараз дуже затребувані за рахунок зростання популярності до самої програми та ігрових проектів в цілому.

Автор: Саша Кац

Період навчання: 3 місяці

Вік: 13

Дизайн приміщення

Курси 3D графіки для дітей онлайн базується на вивченні основих інструментів та функцій 3D моделювання в програмі Blender. На уроках в данному напрямі діти зможуть створити об’єкти в тривимірному просторі, налаштувати зображення, сцену. На цьому курсі учень створив дизайн приміщення.

Автор: Саша

Період навчання: 3 місяці

Вік: 11

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, с. Софіївська Борщагівка ЖК “Софія”.

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль