Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 40.4, € 43.9

IAMPM

Залишилось 24 дні

LeadGen Expert

Ефективна лідогенерація у B2B для IT бізнесу

На курсі LeadGen Expert ви отримаєте дієві інструменти та методи з практичними кейсами від ТОП фахівців. Дізнаєтесь де шукати клієнтів та які нові канали можуть приносити додатковий дохід.

  • icons

    Старт курсу 16 липня 2024 р.

  • icons

    Тривалість 2 місяці

  • icons

    Форма навчання онлайн лекції + практичні воркшопи

Вартість курсу:
320 $

Кому корисний курс?

Власникам бізнесу — отримаєте ефективні методи залучення нових клієнтів та дізнаєтесь, як правильно налагодити роботу команди та Менеджерам з продажу — дізнаєтесь, як налагодити систему роботи з холодними контактами для збільшення конверсії

Фахівцям із суміжних позицій — опануєте затребувану навичку та розширити кар’єрні можливості

Фахівцям з маркетингу — дізнаєтесь про inbound-, outbound-, та з яких нових каналів можна залучати ще більше лідів та Лідогенераторам — опануєте нові ефективні техніки та інструменти для покращення своєї стратегії

Опис курсу

За 2 місяці ви детально розберете свою стратегію лідогенерації — від правильного вибору інструментів до автоматизації процесів. Всі лекції підкріплені кейсами та реальними прикладами з практики спікерів курсу та актуалізуються відносно змін на ринку. 

У програмі курсу:

12 онлайн- занять

+ 4 воркшопи

+ практичні домашні завдання

+ корисний нетворкінг

+ додаткові матеріали, які залишаються з вами назавжди

+ можливість отримати job offer

На курсі ми розберемо теми:

Основи продажів в IT компаніях 

Дізнаєтесь специфіку професії: обов'язки та зони відповідальності, взаємодія з командою, основні терміни. Порините у професію, що дозволить легше та структуровано сприймати подальшу навчальну інформацію.

Введення у процеси лідогенерації

Навчитеся розрізняти і правильно складати ICP (ideal costomer profile) та BP (buyer person). Засвоїте методологію та навчитеся трактувати основні показники ефективності лідген-процесів.

Робота з базою клієнтів

Навчитеся шукати та кваліфікувати лідів, які потрібні саме вам, полегшувати пошук клієнтів за допомогою різних тулів та лайфхаків, які суттєво звільнять ваш робочий час для інших, більш важливих задач.

Робота з Linkedin. Воркшоп.

Опануєте найпопулярнішу платформу для пошуку клієнтів — LinkedIn, від правильного створення профілю до показників його ліквідності. Навчитеся керувати своїм профілем, правильно читати показники та автоматизувати рутинні процеси.

Робота з біржами (UpWork). Воркшоп

Познайомитеся з каналом лідогенерації, який набирає обертів: біржами. Зрозумієте, які біржі актуальні саме для вашого бізнесу. Навчитесь складати якісні профілі, писати повідомлення, які привертають увагу клієнтів.

Робота з Email-маркетингом

Зрозумієте, яких типових помилок допускаються лідген- та сейлз-менеджери в роботі з email-маркетингом. Як результат, налаштуєте грамотну email-компанію, яка не тільки підніме показники з відкривання листів, а й дасть дуже суттєве підвищення показників по відповідям від потенційних клієнтів.

Робота з некласичними каналами лідогенерації

Звернете увагу на додаткові канали лідогенерації та дізнаєтесь про особливості роботи з ними, на які мало хто звертає увагу. А це означає, що ви отримаєте перевагу над конкурентами та збільшите кількість лідів у власній компанії.

Автоматизація роботи. Воркшоп.

Познайомитеся з інструментами для полегшення та автоматизації процесів лідогенерації на кожному з етапів воронки. Спробуєте попрацювати з деякими інструментами і зрозумієте, наскільки вони відповідають вашому запиту.

CRM: види, функціонал, користь. Воркшоп.

Навчитеся правильно користуватися CRM системами, розрізняти їх функціонал та більше не загубите жодного ліда.

Аналітика та індикатори ефективності в лідогенерації

Опануєте важливі показники ефективності лідген-процесів. Навчитеся помічати та "лагодити" моменти, які коштують вам клієнтів та, відповідно, грошей.

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС

Викладачі курсу

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль