Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 39.7, € 42.85

Школа акторської майстерності RemarkaFilm

Розпочався
Ще є місця

Курси відеозйомки

Курс кінооператорів від RemarkaFilm

Після закінчення курсу, крім знань та навичок, професійного запису вашого виступу та рекомендацій від педагога, ви отримаєте ось такий гарний сертифікат, як офіційне підтвердження про успішне проходження навчання на курсі.

 • icons

  Старт курсу 27 серпня 2023 р.

 • icons

  Тривалість 36 годин

 • icons

  Форма навчання Офлайн

 • icons

  Одеса

Вартість курсу:
6 500 ₴

Відео анонс курсу

Кому корисний курс?

Якщо Ви бачите себе тим, хто створює класні ролики, хочете передати світові Ваше бачення, але не знаєте як

Якщо зйомка для Вас хобі, але Ви хочете опанувати цей вид мистецтва на професійному рівні

Якщо Ви вже знімаєте відео, але відчуваєте, що є прогалини з налаштуваннями, світлом

Опис курсу

Короткий огляд курсу:

 • Теоретична частина

Налаштування камери для зйомки відео. Що означає "кіношна картинка". Робота з референсами та аналіз відео. Операторське встаткування. Композиція кадру: прийоми та/або правила? «Монтажне» мислення під час зйомки сцени. Крупності та ракурси планів. Світло у кіно. Світлові схеми та розкриття героя за допомогою світла. Рух камери: статика та динаміка кадру. Навіщо, куди та як переміщати камеру? Як зняти блог, інтерв'ю, музичний чи тревл ролик. (20 годин уроків + домашні завдання)

 • Практична частина

2-х денна операторська практика: робота з освітлювальним обладнанням, операторська техніка, знімальний майданчик на кіностудії, міські локації (15 годин практики)

Ви дізнаєтесь та спробуєте всі базові техніки операторської майстерності. Детальна програма кожного блоку розписана нижче

Теорія: Експозиція. Композиція. Плани та Ракурси. Обладнання»

Основи композиції:

Розглядаються прийоми композиції, методи психологічного на глядачів з допомогою окремого кадру. Композиція та компонування кадру. Її зв'язок із налаштуваннями камери та об'єктивами. Межі кадру та питання, які потрібно поставити собі під час роботи з кадруванням. Сприйняття героя щодо рамок кадру. Коли доречна відкрита чи замкнута композиція? Чи потрібне повітря в кадрі? Герой та його оточення. Площинна та глибинна композиція. Об'єм та глибина в кадрі: багатоплановість, лінійна, тональна та повітряна перспектива. Центри уваги. Як виділити головне та прикувати увагу глядача, але при цьому не допустити поганого групування у кадрі. Геометрія у побудові кадру. Прийоми, що покращують компонування та розташування об'єктів у кадрі.

Багаторакурсна зйомка:

Основи кіномови. Крупності кадрів, їх значення та застосування.
Ракурси та кути зйомки. Під яким кутом знімати? Що означає "знімати монтажно". Основні види монтажних помилок на знімальному майданчику. Рух у кадрі: операторські прийоми та засоби художньої виразності, їх вибір та використання режисером та оператором у роботі над мізансценою.

Організація процесу зйомки:

Процес підготовки та проведення зйомки. Етапи робіт над відеопродуктом. Що потрібно знати та вміти до того як вийти на знімальний майданчик. Пошук ідей, референсів, створення розкадровок та чек-листів. Як створювати розкадрування не вміючи малювати? Розглянемо доступні онлайн-ресурси, які допоможуть знайти ідею зйомки та визначитися зі стилем, кольором та рухом у кадрі.
Світло у кадрі:

Види та характеристики світла. Контрастність, яскравість та температура світла. Основні засади роботи зі світлом. Драматичне, комедійне, нуарне світло. Світло в сцені на загальному та на крупних планах

ПРАКТИКА: «2-Х ДЕННА РОБОТА НА ЗНІМАЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ»

16 годин (2 дні) роботи з освітлювальним та операторським обладнанням у команді на знімальному майданчику (Одеська кіностудія)

 • Зйомка рекламного/соціального ролика:

Особливості жанру. Як працювати з комерційними чи соціальними проектами? Де черпати натхнення та різні ідеї під час підготовки до зйомки реклами. Опрацювання ідеї короткого рекламного ролика. Детальний груповий аналіз підсумкових результатів з подальшою роботою над помилками

 • Рух у кадрі

Особливості зйомки та монтажу динамічних сцен. Рух камери. Операторська техніка - візок, кран, платформа, стедікам, троси та ін. Зйомка камерою "з рук". Зйомка в русі (рух камери та актора/об'єкта): панорама, наїзд, від'їзд, горизонтальний та вертикальний проїзд, обльоти, стабілізація та використання стедикаму. Ви дізнаєтесь, як створити атмосферу у відеоролику, освоїте техніки передачі настрою в кадрі та прийоми динамічної зйомки

 • Діалоги у кіно:

Методи зйомки діалогів. Вісімка та робота з віссю. Планування, налаштування, світло та композиція. Основні хитрощі під час зйомки діалогу. Детальний груповий розбір домашніх завдань із подальшою роботою над помилками

 • Світло у кадрі

Основні засади роботи зі світлом. Типи світла по напрямку. Схеми постановки світла. Робота зі світлом на вулиці та в приміщенні. Види та характеристики світла та світлових приладів. Освітлення – життєво важлива частина кінематографії, тому цей етап є ознайомленням з методами та фішками освітлення, що використовуються для візуального оповідання в кіно, в рекламі, кліпах.

Сертифікат

Після закінчення курсу, крім знань та навичок, професійного запису вашого виступу та рекомендацій від педагога, ви отримаєте ось такий гарний сертифікат, як офіційне підтвердження про успішне проходження навчання на курсі.

Викладач – Євген Вечканов

Професійний фільммейкер: кінооператор, режисер, відеомонтажер.

У зйомку прийшов у 2011 році, після перемоги у сценарній майстерні Одеського міжнародного кінофестивалю. Почав знімати короткомертажки, музичні кліпи та рекламу. За плечима близько сотні короткометражних фільмів та музичних роликів як за своїми сценаріями, так і у роботі з продакшн-студіями.

Інші курси школи

Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль