Запропонувати майданчик
Курс валют: $ 35.45, € 37.05

Антишкола Space Deer

Розпочався
Місць немає

Антишкола Space Deer

Антишкола Space Deer

Наша ціль - дати кожному студенту помітний практичний результат в навчанні англійської мови - здатність говорити на ньому і розуміти співрозмовників. Для цього ми будемо дивувати студентів від заняття до заняття, які ми наповнили практичними ситуаціями, живими діалогами, актуальною лексикою від носіїв мови з Нью-Йорка і міжнародним досвідом кожного з наших викладачів.

 • icons

  Старт курсу 27 серпня 2021 р.

 • icons

  Тривалість 4 місяці

 • icons

  Форма навчання Онлайн, Офлайн

 • icons

  пр-т Григоренка, 38А

Вартість курсу:
12 500 ₴

Відео анонс курсу

Опис курсу

Курси англійської для життя, а не екзаменів

Методика в антишколі це:

 • Комунікативний метод
Всі заняття ведуться англійською мовою, навіть для рівня Beginner. 90 хвилин уроку ми практикуємо розмовну мову, а домашку робимо вдома на онлайн-платформі.
 • Стандарт CEFR
Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти CEFR - справедлива оцінка. Саме по ній у всьому світі оцінюють знання мови за шкалою від A1 до C2.
 • Геймифікация
Ми працюємо в напрямку Serious Games - використання ігрових технологій у складних неігрових процесах. Це прогресивна технологія, яку використовують багато європейських університетів.

Що крутого в методиці^

Це креативні мовні курси, які націлені на те, щоб розговорити кожного студента. До вивчення мов є безліч підходів, але ми твердо переконані - незалежно від підходу, результатом цього вивчення повинен бути спонтанний розмова англійською. Чи не тисяча вивчених слів. Чи не 80 балів за тест. І не 10 прослуханих аудіокниг.

Кожен з наших викладачів - володар вільної розмовної англійської, слухаючи яку студентам хочеться досягти такого ж рівня. Ще одним елементом підбору викладачів в Space Deer є наявність у них міжнародного досвіду навчання або роботи. Завдяки цьому вони точно знають, як і що відбувається з англійським на практиці і не вантажать учнів застарілими фразами і конструкціями.
Навіть граматику і нові слова ми вивчаємо не на гіпотетичних Джонах, Мері, котиків і собачок, а на ситуаціях, які відбуваються з нами кожен день. Так ми досягаємо підвищеної залученості та зацікавленості в процесі навчання. Студенти легко впізнають в цих ситуаціях себе, наводять приклади і набагато швидше засвоюють матеріал.
Ваш відгук
Обратная связь
Вхід
Реєстрація

Ваше ім'я

Ваше прізвище

Ваш email

Ваш телефон

Ваш пароль

Підтвердити пароль

Або зареєструйтеся через соц. мережі:
Натискаючи "Зареєструватися" ви підтверджуєте, що ознайомлені, повністю згодні і приймаєте умови Публічна оферта
У Вас вже є аккаунт?
Забули пароль?
photo
Для відновлення паролю, введіть свою електронну адресу, та перейдіть за посиланням
Підтвердження
photo
Дякуємо за підтвердження адреси пошти, будь ласка, введіть новий пароль